Phone: +38 (044) 392-84-92
Working hours: Mo-Fr: 09:30 - 18:00

Login to your personal account

Cпівробітництво B2B

Туристичним фірмам та агентствам з продажу авіаквитків компанія «Аероклуб-АМС» пропонує кілька варіантів співпраці з продажу авіаквитків flydubai.

IATA акредитованим агентствам

Якщо Ваше агентство має акредитацію ІАТА, укласти агентський договір та оформляйте авіаквитки в глобальних системах бронювання (Travelport, Amadeus, Abacus, Sabre; Sirena на стадії підписання контракту) на власних бланках flydubai (FZ-141).

Для укладання агентської угоди необхідно:

Надіслати копію банківської гарантії або страхового сертифікату, яка надана Вашою компанією до IATA, копію сертифікату на право продажу авіаперевезень, а також копію аудиторської перевірки за останній рік (на англ. мові), копію листа IATA про призначення номеру IATA, копію Балансу за останній рік (на анг. мові).

Перераховані вище документи просимо надсилати на електронну пошту: team@aeroclub.ua — із зазначенням у темі листа «Договір BSP-FZ/UA».

Агентствам не акредитованим в IATA

Для того, щоб співпрацювати з нами НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО мати ІАТА акредитацію.

Якщо Ваше агентство готове продавати від 20 і більше авіаквитків на місяць і має досвідчений персонал, найзручнішою формою роботи буде підписання агентського договору. Після підписання агентського договору, АГЕНТУ буде присвоєно персональний логін та пароль для доступу до системи бронювання flydubai.
Ви самостійно зможете бронювати та виписувати авіаквитки.

Якщо Ви впевнені у власному продажу авіаквитків на flydubai, будь ласка, надішліть заповнену анкету-паспорт агентства, заповнений агентський договір, а також копії: «Свідоцтво про державну реєстрацію», «Сертифікат на право продажу авіаційних перевезень», «Свідоцтво платника єдиного податку» , «Наказ про призначення Директора», «Статут агенції (перша та остання стор.)», «паспорти та ідентифікаційного коду» Директора, нам за адресою – 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, Бізнес Центр “Олімпійський”, вхід №1, 4 поверх

Без договору

Якщо у вас обсяг продажів на flydubai менше 20 квитків на місяць, рекомендуємо співпрацювати з офісом компанії «Aeroclub — AMC».
Ви можете надіслати свій запит на електронну адресу sales@aeroclub.ua. Наш персонал запропонує Вам мінімальну вартість, включаючи спеціальні тарифи flydubai. Також Ви зможете отримати будь-яку консультацію та підтримку наших фахівців з усіх питань, пов’язаних з авіакомпанією flydubai.